" crossorigin/>
More

  בשבוע שעבר הייתה זו אמריקה הלטינית, השבוע ייתכן שתורו של אפריקה – עם גורמי מפתח שיצאו לתמיכה באימוץ ביטקוין (BTC).

  בשונה מהאשמה באמריקה הלטינית, כמה מהקולות החזקים ביותר התומכים בתנועה הם למעשה ארצות הברית – כאשר בוס הטוויטר ג'ק דורסי וכוכב הספורט ראסל אוקונג טוענים כי BTC יביאו שינוי כלכלי אמיתי לאפריקה.

  כל העיניים נשואות גם לטנזניה, שלפי הדיווחים נשיא המדינה ציין בסוף השבוע כי האומה מוכנה לאמץ "קריפטוגרפיה ובלוקצ'יין".

  על פי דיווח של Swahili Times, הנשיא סמיה סולוהו חסן הורה לבנק המרכזי של טנזניה "להיערך לשימוש במטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית בלוקצ'יין."

  במהלך נאום בבניין הבנק המרכזי החדש של טנזניה במוונזה, ליד אגם ויקטוריה, טען הנשיא כי שינוי טכנולוגי קרב ובא במגזר הפיננסי. היא צוטטה כאומרת:

  "ראינו את הופעתו של מסע חדש באינטרנט. אני יודע שב […] טנזניה, […] לא קיבלנו או התחלנו להשתמש [בטכנולוגיה זו]. עם זאת, המסר שלי לבנק המרכזי הוא שעליך להתחיל לעבוד על התפתחות זו. הבנק המרכזי צריך להיות מוכן לשינוי ולא להיתפס לא מוכן. "

  בשלב זה לא ברור אם הנשיא אכן התייחס למכשירי קריפטו כגון BTC – או למטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי (CBDC). היא לא הזכירה שום אסימון בשמו, וכלי התקשורת כינה "sarafu za kimtandao" – לתרגום גס (לכל תרגום מכונה) כ"מטבע "" מבוסס אינטרנט "או" דיגיטלי ".

  עם זאת, כלי התקשורת עורר התעניינות מקוונת על ידי פרסום קישור לסיפור החדשות לצד תמונות של הנשיא בבניין החדש – לצד תמונות של מטבעות עם לוגו BTC, ethereum (ETH) ו- litecoin (LTC).

  משתמש בטוויטר הביע ספק שהממשלה הולכת לאימוץ BTC, עם זאת, בדעה כי "מטבעות דיגיטליים" אינם "מטבעות קריפטוגרפיים" – והוסיף "אף ממשלה לא תשתמש בקריפטוגרפיה מבלי לקחת" מושגי מפתח כמו "הצפנה וביזור".

  בינתיים, כוכב הכדורגל האמריקאי אוקונג, שהיה בחירת המחזור הראשון של ה- NFL בשנת 2010 ושיחק ב- NFL בזכיינות כמו קרולינה פנת'רס ודנבר ברונקוס, כתב מכתב פתוח לממשלת ניגריה, ובו קרא למנהיגי המדינה. ללכת על פי ההובלה של אל סלבדור.

  אוקונג – שהוא אמריקאי ממוצא ניגרי – טען שניתן להשיג "עצמאות כלכלית וריבונות פיננסית" על ידי חיפוש "תקן ביטקוין לאומי".

  "בקרוב, כל עם יתמודד עם ההחלטה הזו, אך מי שתופס את הרגע הנוכחי באופן יזום כפי שרק היינו עדים לו באל סלבדור ייהנה מיתרונות משמעותיים בעולם לדורות הבאים", אמר.

  אוקונג הוסיף:

  "אל סלבדור הפכה לאומה הראשונה בעולם שדרשה מהסוחרים לקבל את הביטקוין כטבע חוקי. אני מציע גישה אגרסיבית לא פחות לאימוץ הביטקוין הלאומי שתחזק משמעותית כל מגזר כלכלת ניגריה ותחייה את רוחו של כל ניגרי מבית ומחוץ. "

  דורסי, בינתיים, לקח לטוויטר כדי להביע את תמיכתו – ציוץ של אימוג'י של כדור הארץ, סמל ה- BTC וההשטאג #bitcoin בתגובה לפוסט שציין כי "אפריקה מובילה את העולם בצמיחת נפח המסחר של עמיתים לעמית. רחוק השנה. "

  הוא גם כתב, בתגובה ישירה למכתבו של אוקונג:

  "אנשי ניגריה יובילו את ביטקוין."

  במהלך 24 השעות האחרונות, דורסי פרסמה גם תמיכה בכונן ה- BTC של אל סלבדור – כמו גם הדחיפה המתמשכת של ונצואלה בכלכלת הקריפטו. האחרון אימץ את הקריפטו כחלק ממאמץ להפוך את הונו הכלכלי ולעקוף את הסנקציות הכלכליות שהובילו ארצות הברית.

  מספר חברי פרלמנט במדינות אחרות באמריקה הלטינית נשבעו להגיש הצעות חוק של חברים פרטיים בפרלמנטים של מדינתם במטרה ללכת בעקבותיו עם אל סלבדור.

  הישאר איתנו בלופ

  המדריכים האחרונים שלנו

  - Advertisement - spot_img

  אולי תאהב גם