" crossorigin/>
More

  קבל את התמצית היומית של חדשות הקריפטו והבלוקצ'יין שעפים מתחת לרדאר של חדשות הקריפטו.

  חדשות אימוץ

  החל מה -3 באוגוסט, מפרסמי גוגל המציעים חילופי קריפטו וארנקים המכוונים לארצות הברית רשאים לפרסם את המוצרים והשירותים הללו כאשר הם עומדים בכמה דרישות ומוסמכים על ידי גוגל, אמרה החברה במדיניות המעודכנת שלה.
  מפרסמים יצטרכו:

  – להיות רשומים כדין ב- (a) FinCEN כעסק בשירותי כסף ועם מדינה אחת לפחות כמשדר כסף; או (ב) יישות בנקים פדרלית או מדינה שכירה.

  – לעמוד בדרישות החוק הרלוונטיות, כולל דרישות משפטיות מקומיות, בין אם ברמה ממלכתית או פדרלית.

  – וודא שהמודעות ודפי הנחיתה שלהם מצייתים לכל המדיניות של Google Ads
  החברה ציינה כי אסור לפרסם הצעות מטבע ראשוניות, פרוטוקולי מסחר של DeFi או קידום אחר של רכישה, מכירה או סחר של מטבעות קריפטוגרפיים או מוצרים נלווים. כמו כן, יעדי מודעות המצטברים או משווים מנפיקים של מטבעות קריפטוגרפיים או מוצרים נלווים עדיין אסורים.

  בית המכירות הפומביות הבינלאומי Phillips יקבל ביטקוין (BTC) או אתריום (ETH) עבור “Laugh now Panel A" של Banksy’s, אמר יו"ר אסיה ג'ונתן קרוקט לבלומברג.
  לקונים פוטנציאליים תהיה אפשרות לשלם גם בדולרים של הונג קונג.

  Perk Labs, חברת האם של פלטפורמת המסחר הסלולרי Perk Hero, שיתפה פעולה עם שירות התשלומים המוצפן BitPay כדי לקבל מטבעות קריפטוגרפיים כתשלום.
  לחברה כבר יש מטבע נאמנות דיגיטלי בשם Perk Coin, המשמש לתגמול משתמשים על ביצוע רכישות דרך הפלטפורמה, ללא קשר לשיטת התשלום.

  רשת הסופרמרקטים Bio Mercados שבוונצואלה החלה לקבל תשלום של קריפטו בחנויות ברחבי הארץ לאחר שהתחיימה בשותפות עם פלטפורמת Dashpay המזוהה עם ה- dash (DASH) ופלטפורמת חילופי הקריפטו Cryptobuyer, כמו גם השותף לשכר הקריפטו של האחרון, ה- MegaSoft מבוסס קראקס.
  על פי ציוץ של Dashpay, העסקה החדשה תראה כי סניפים בקרקס ובמקומות אחרים במדינה יקבלו תשלומים, מה שיאפשר לשלם קריפטו עבור "מעל 500,000 קונים" במדינה.
  לפי אל יוניברסל, הקונים יוכלו לשלם באסימון ביטקוין, DASH ו- Cryptobuyer עצמו (XPT), כמו גם "נכסי קריפטו אחרים".

  חדשות השקעה

  חברת השירותים הבנקאיים והשירותים הפיננסיים, Standard Chartered, שותפה עם חברת האחזקות השקעות בנכסים דיגיטליים BC Group להשקת פלטפורמת תיווך והחלפת נכסים דיגיטליים עבור לקוחות מוסדיים וארגונים בבריטניה ובאירופה.
  בהודעה לעיתונות שנשלחה בדוא"ל נמסר כי המיזם המשותף אמור להיות מושק ברבעון הרביעי השנה, עד לאישור הרגולטור.

  פיתרון הפרטיות של פיננסים מבוזרים (DeFi), Panther Protocol, הודיע ​​כי גייס 8 מיליון דולר במכירה פרטית בה השתתפו 140 משקיעים.
  אחת ממטרותיהן היא לספק תאימות מבלי לוותר על הפרטיות באמצעות מה שמכונה "חשיפות פרטיות סלקטיביות", כגון גילוי אפס של ידע. משקיעים מוקדמים כוללים : Rarestone Capital, Master Ventures, DeepVentures, Moonwhale, Alphabit Fund, Ex Network,ואחרים. Panther Protocol יציע מכירה ציבורית ברבעון השלישי.

  מנפיק מוצרי השקעות נכסים דיגיטליים, Valor Structured Products, השיק את המוצר הנסחר בבורסה של פולקדות (DOT) בבורסת שוק הצמיחה הנורדי (NGM).
  זה יאפשר למשקיעים להשיג חשיפה לנכס, בעוד שוואלור קונה או מוכרת את הסכום המקביל של ה- ETP הנסחר, מה שהופך את המוצר לגיבוי מלא בכל עת, לטענתם.

  Borderless Capital, שבסיסה באטלנטה, מכריזה על הקמת קרן ה- Borderless.
  מיאמי בהיקף של 25 מיליון דולר, שתשתמש במיליונים בכדי לזרום סטארט-אפים באמצעות בלוקצ'יין אלגורנד (ALGO), כך דיווח מיאמי הראלד. היא גם יוצרת מאיץ אלגורנד מיאמי בשיתוף עם Circle, הוסיף.

  חדשות בורסה

  בנק ליקו של Luno אולי מחפש להיכנס לשוק דרום מזרח אסיה, אולי דרך אינדונזיה.
  בינתיים, בורסת הקריפטו המפוקחת הראשונה באינדונזיה, TokoCrypto, תיכנס לשוק הציבורי באמצעות רישום הנפקה ראשונית (IPO) בשנים הקרובות, ברגע שהעסק ייחשב רווחי מספיק.

  Kraken מביאה את אפליקציית המובייל שלה לארה"ב (למעט מדינת ניו יורק ומדינת וושינגטון) שתסייע ללקוחותיה לסחור ביותר מ -50 מכירות קריפטו מהטלפונים הניידים שלהם, כך דיווח CNBC, וציטט את קצין המוצר הראשי ג'רמי וולש.
  האפליקציה עדיין לא מאפשרת תשלומי כרטיסי אשראי וחיוב, אך החברה טוענת כי היא מתכננת לשפר את הצעותיה בשבועות ובחודשים הקרובים, לפי הדיווח.

  חדשות מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי

  הבנק המרכזי האירופי אמר היום בדו"ח היום, כי צרכנים ועסקים במדינות שאין להם מטבע דיגיטלי משלהם יכולים להסתמך על מספר קטן של ספקי שירותי תשלומים דומיננטיים, כולל ענקיות טכנולוגיה זרות. זה יכול להשפיע על יכולתו של הבנק המרכזי למלא את המנדט שלו ולפעול כמלווה של מוצא אחרון, לטענתם.

  חדשות כרייה

  היצרן העיקרי של ציוד כריית ביטקוין כנען דיווח על הכנסות נקי כולל של 61.5 מיליון דולר ברבעון הראשון של השנה, מעט נמוך יותר מ -68.3 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת 2020, אך גבוה משמעותית לעומת 38.2 מיליון דולר ברבעון הרביעי של 2020. הרווח הנקי שלהם עמד על 200,000 דולר, ואילו החברה רשמה הפסדים ברבעון הראשון וברבעון הרביעי של שנת 2020.

  היצרן של אלומיניום דל פחמן וקבוצת מים + עצמאית En ​​+ אמר בהודעת דוא"ל כי הם הוציאו מיליון אישורי אנרגיה מתחדשת בינלאומית (I-REC) לספק שירותי שירותי הקולקציה BitRiver. זו האחרונה משתמשת באנרגיה מתחדשת בכדי להניע כ -90% משירותי הקולקציה שלה הממוקמים בסיביר, בעוד שקבוצת En + אמרה בעבר כי בכוונתה להשיג פליטת פחמן נטו-אפס עד שנת 2050.

  חדשות משפטיות

  נשיא ארה"ב ג'ו ביידן השיק "סקירה אסטרטגית מהירה כדי להתמודד עם האיום המוגבר של תוכנות כופר לכלול ארבע קווי מאמץ:
  האחד, חלוקת תשתיות כופר ושחקנים העובדים בצמוד למגזר הפרטי;
  שניים, הקמת קואליציה בינלאומית להחזיק מדינות ממלאים אחרי גורמי כופר, הרחבת ניתוח מטבעות החיפוש במטרה למצוא עסקאות פליליות וביצועיהן;
  ובדיקת מדיניות כופר של USG, "אמרה סגנית מזכירת העיתונות קארין ז'אן פייר.

  הבנק המרכזי הרוסי כלל כמה שחקני קריפטו ברשימה השחורה המעודכנת של "פעילויות לא חוקיות". הרשימה החזקה בארגון 1,820, טוענת הבנק, מורכבת מחברים שהוא חושד בביצוע פעולות כמו "תוכנית פירמידה" ופעולות לא סדירות אחרות, והיא כוללת מספר הונאות הצפנה אפשריות. לפי RBC, הרשימה כוללת "חילופי דברים" מזויפים שנראה כי שיבטו חלק גדול מתכניו מאתרים אחרים, כמו גם חברה שטוענת להציע לגולשים גישה ל"עסקאות קריפטו סודיות ".

  המרכז ללימודי ביטחון בבוסניה והרצגובינה, בשיתוף פעולה עם האקדמיה הצ'כית AML, אמור לקיים הכשרה מיוחדת ראשונה במדינה בנושא שימוש לרעה בקריפטו והונאה עבור נציגי המוסדות הביטחוניים והמשפטיים. לפי התקשורת המקומית, המטרה היא לחנך את המשתתפים באופן מקצועי ושיטתי על אפשרויות השימוש בקריפטו לפעילויות בלתי חוקיות וכיצד להילחם בשימוש לרעה זה.

  חדשות בלוקציין

  Gazprom Neft, זרוע הנפט של ענקית הגז הרוסית Gazprom, עתידה להרחיב את היקף פלטפורמת הדלק האווירי המונע על ידי בלוקצ'יין.
  לפי סייר התעופה, המוחות של פלטפורמת הדלק החכם טוענים שכבר תידלקו 300 טיסות סדירות – באוויר – באמצעות הפיתרון המופעל על ידי בלוקצ'יין.
  מהחברה נמסר כי חברות התעופה Utair וSmartavia משתמשות בפלטפורמה בשדה התעופה הבינלאומי של נובוסיבירסק (טולמאצ'בו), אך החברה מקווה להפיץ את הדלק החכם במספר שדות תעופה רוסיים אחרים לפני סוף 2021. הפרויקט נתמך גם הוא. על ידי שני בנקים: ה- VTB ברוסיה ו- Raiffeisenbank האוסטרית.

  הישאר איתנו בלופ

  המדריכים האחרונים שלנו

  - Advertisement - spot_img

  אולי תאהב גם