" crossorigin/>
More

  קבל את התמצית היומית של חדשות הקריפטו והבלוקצ'יין שעפים מתחת לרדאר של חדשות הקריפטו.

  חדשות כלכלה

  שרי אוצר מקבוצת שבע המדינות העשירות (G7) יישבעו השבוע לתמוך בכלכלותיהם כשהם יוצאים מהפנדמיה ומגיעים לעסקה "שאפתנית" בנושא מס חברות מינימלי עולמי ביולי, כך דיווחה Reuters, וציטטה טיוטת קומוניקה.
  "אנו מתחייבים להגיע לפיתרון שוויוני בנושא הקצאת זכויות מיסוי ולרמה גבוהה של שאיפה בשיעור המס המינימלי העולמי", נאמר בטיוטה, מבלי להזכיר מספרים, לפי הדו"ח.
  במאי הציעה ארה"ב לקבוע את המס המינימלי על 15%.

  חדשות משפטיות

  ריפל ניצחה קרב נוסף במלחמתה עם רשות ניירות ערך האמריקאית (SEC) מכיוון שבית המשפט פסק להכחיש את בקשת הרגולטור לחייב את ריפל להפיק תזכירים הדנים במכירות XRP עם עורכי הדין של חברת הבלוקצ'יין, תוך ציון הזכות של עורך דין ולקוח. ה- SEC רצה לראות את "כל התקשורת המהווה, מעבירה או דנה בכל ייעוץ משפטי שאותו ביקשה או קיבלה ריפל בשאלה האם הצעותיה ומכירותיה של XRP כפופות לחוקי ניירות ערך פדרליים."

  תביעה שהוגשה ב- 25 במאי על ידי עובדי קרן הון סיכון ישראלית טוענת כי שלוש מהנפקות המטבע הראשוניות (ICO) הגדולות בישראל של 2017 ו- 2018 היו הונאות מוחלטות, כך דיווח The Times of Israel. שלושת ה- ICO שהושקו על ידי Sirin Labs, Stx Technologies Limited ו- Leadcoin, גייסו ביחד 250 מיליון דולר ממשקיעים ברחבי העולם.

  חמישה אנשים שעזרו לבורסת Bitconnect הידועה לשמצה לגייס יותר מ -2 מיליארד דולר באמצעות סרטוני הקידום שלהם ב- YouTube נתבעו על ידי ה- SEC, דיווח בלומברג.
  האנשים ללא שם קיבלו עמלות בגין מאמצי הגיוס והקידום שלהם שהסתכמו במקרה של אדם אחד ביותר מ -2.6 מיליון דולר.

  חדשות הרגולציה

  הבנק המרכזי של הודו (RBI) הוציא היום תזכיר לפיו, בעוד בנקים מסוימים וגופים מוסדרים הזהירו את לקוחותיהם מלהתמודד עם מטבעות וירטואליים על ידי התייחסות לחוזר RBI מיום אפריל 2018, אזכור כזה "אינו תקין.
  מכיוון שחוזר זה בוטל "על ידי בית המשפט העליון בשנת 2020, כלומר הוא" כבר לא תקף מיום פסק הדין של בית המשפט העליון, ולכן לא ניתן לצטט או לצטט ממנו. " גורמים אלה עשויים להמשיך ולבצע תהליכי בדיקת נאותות ללקוחות בהתאם לתקנות המסדירות את הסטנדרטים של Know Your Customer (KYC), איסור הלבנת הון (AML), מאבק במימון טרור (CFT) וכו ', אמרו.

  חדשות הרגולציה

  חברת תשתיות התשלומים Circle הודיעה כי השלימה סבב גיוס בשווי 440 מיליון דולר שיניע את הרחבתה נוספת.
  עליית מטבע הדולר (USDC) תרמה לצמיחה של החברה, שכן שווי השוק של המטבע צמח ב -426% בשנת 2021 בלבד ולמעלה ב -28,000% במהלך 12 החודשים האחרונים, העולה על 22 מיליארד דולר.

  ענקית המיזם אנדריסן הורוביץ (a16z) נמצאת בתהליך גיוס קרן הקריפטו השלישית שלה מאז 2018 בהיקף של 2 מיליארד דולר, כך דיווחה Newcomer, תוך ציון מקורות לא ידועים המכירים את הנושא.
  על פי הדיווחים, הקרן גובה דמי ניהול של 2.5%, אשר יתורגמו לדמי שנתי בסך 50 מיליון דולר בלבד.

  קבוצת שירותים פיננסיים אסייתית DBS הודיעה כי היא מחירה אג"ח דיגיטליות בסך 15 מיליון דולר ארה"ב (11 מיליון דולר), המסמנת את הצעת אסימון האבטחה הראשונה של STBS (DBS).
  "זה סולל את הדרך למנפיקים ולקוחות אחרים להקיש על יכולותיה של DDEx לגשת ביעילות לשוקי ההון לצורכי המימון שלהם וקובע במה להנפקות ורישומי STO נוספים ב- DDEx ככל שסימון נכסים הופך למיינסטרים", הוסיפו.

  חדשות DeFi

  Belt Finance, פלטפורמה המספקת ביצוע שוק אוטומטי למימון מבוזר (DeFi), ספגה ביום שבת התקפת הלוואות בזק שהביאה להפסד של יותר מ -6.23 מיליון דולר בינאנס (BUSD).
  על פי הדיווח שלהם, הצוות עובד על תוכנית פיצויים.
  זה רק האחרון בשורה של תקריות שדווחו על ידי הפרוטוקולים הבנויים על Binance Smart Chain (BSC).

  חדשות בורסה

  הבורסה היפנית Coincheck אמרה כי היא שואפת להשיק את הנפקת הבורסה הראשונית הראשונה של המדינה (IEO) בקיץ הקרוב. החברה לא ציינה מתי ה- IEO של HTP, האסימון המקורי של פלטפורמת הפצת התוכן הדיגיטלי (NFT) הלא-פטריבית (HFT), עשוי לקרות בדיוק.

  בורסת נגזרות הקריפטו מבוססת סינגפור Bybit הונפקה מכתב אזהרה רשמי של הסוכנות לשירותים פיננסיים ביפן.
  הוא הדגיש כי המשרד אינו רשום להפעלת שירותי קריפטו במדינה.

  חדשות שיווק

  שלט הביטקוין הצטרף בסוף השבוע האחרון למירוץ המפורסם של אינדיאנפוליס 500 כחלק מעסקת חסות עם Ed Carpenter Racing, הצוות הראשון ששילב את BTC כאופציית תשלום לכל עובדיה. אד נגר סיים חמישי, 1.24 שניות אחרי המנצח, על פי תוצאות המירוץ.

  הישאר איתנו בלופ

  המדריכים האחרונים שלנו

  - Advertisement - spot_img

  אולי תאהב גם