" crossorigin/>
More

  נראה כי ממשל ג'ו ביידן מתמלא ברגולטורים חסרי אמון בביטקוין (BTC) ובמכני קריפטו אחרים – מכיוון שיש אותות חדשים לפיהם הרגולטורים בארה"ב מכוונים "לרסן" את תעשיית הקריפטו על ידי יצירת שיתופי פעולה בין סוכנויות.

  הרשויות הפיננסיות בארה"ב שמו את עינן לשוק הקריפטו ונערכות להסדיר אותו באופן פעיל יותר, לאור החשש ההולך וגובר כי היעדר פיקוח ראוי עלול לפגוע בחוסכים ובמשקיעים.
  עם זאת, הדבר עשוי לקחת זמן מכיוון שהרגולטורים במדינה עדיין לא מבינים למי הסמכות החוקית לפקח על שוק זה, לפי Financial Times (FT).

  מייקל הסו, מבקר המטבע החדש שמונה לאחרונה, מעוניין שהפקידים בארה"ב יפעלו יחד בכדי לקבוע "היקף רגולטורי" למוצרי קריפטו.

  "זה באמת מסתכם בתיאום בין הסוכנויות. […] רק בשיחה עם כמה מעמיתי, יש עניין לתאם הרבה יותר דברים אלה", אמר הסו ל- FT.

  ג'נט ילן, מזכירת האוצר – שאמרה כי הביטקוין הוא "השקעה ספקולטיבית בסיכון גבוה" – כבר הציע שיהיה שינוי בגישה לקריפטו עם מינויו של הסו בתפקיד זה.

  סימן נוסף לכך שארה"ב מתכוננת לגישה חדשה היה הפגישה הראשונה שהתקיימה מוקדם יותר במאי של "צוות ספרינט בין סוכנויות", שהתמקדה בוויסות הצפנה. שלושה רגולטורים גדולים של בנקים פדרליים היו מעורבים:
  Office of the Comptroller of the Currency (OCC), Federal Reserve, ו Federal Deposit Insurance Corporation.

  לדברי הסו, מטרת צוות זה הייתה "לשים כמה רעיונות בפני הסוכנויות שיש לקחת בחשבון" כאשר הם מנסים להדביק את הגידול בקריפטו, אך לא לקבוע מדיניות.

  "זה קטן וזה בכיר", צוטט באומרו. "הרעיון הוא שהזמן הוא המהותי ואם הוא גדול מדי זה נהיה קשה יותר."

  פגישה זו באה בעקבות הכרזתו של Hsu על סקירת הצוות על פעולות ספציפיות של האחראים בעבר על ה- OCC, כולל פעולות הקשורות למכשירי קריפטו, כמו גם החלטה לתת תקנון אמון לאומי לחברות המספקות שירותי משמורת לקריפטו.

  מבחינת Hsu, טכנולוגיית הבלוקצ'יין עשויה להישאר כאן, אך בעוד שפלטפורמות שונות יוצרות כלים לעיבוד תשלומים חדשניים ו"מבטיחים ", אלה גם מסוכנים, מה שעלול להוביל למערכת בנקית צללית גדולה. ההתלהבות סביב החדשנות הבנקאית מזכירה בעיניו את המשבר הפיננסי, לפי ה- FT.

  כזכור, הסו השתלט על ה- OCC מבלייק פולסון, שנכנס לתפקיד לאחר הדירוג בינואר על ידי בריאן ברוקס – לשעבר בכיר בבורסת הצפנה ב- Coinbase ומנכ"ל נוכחי ב- Binance.US.
  לכן ברוקס היה ידידותי להצפנה ועשה צעדים גדולים לקראת אימוצו בשמונה החודשים שהוא בילה כמבקר.

  אך ילן, הסו, ועמדותיהם כלפי הקריפטו אינם השינויים היחידים במשטר שעשויים לסמן את הידוק חגורת הרגולציה סביב הקריפטו.

  כפי שפורסם, בשבוע שעבר גארי גנסלר, יו"ר נציבות ניירות ערך בארה"ב (SEC) שנשבע לתפקידו באפריל האחרון, אמר למחוקקים בארה"ב כי הוא רוצה לעבוד עם סוכנויות רגולטוריות אחרות והקונגרס בכדי "להשלים את החסר בהגנה על משקיעים ב את שווקי הקריפטו האלה. "

  הוא טען עוד כי מכיוון שעד כה לא נרשמה שום חילופי קריפטו כחלופה בבורסת SEC, ההוראה הביאה ל"הגנה ממשקיעים פחותה משמעותית "מאשר בשוקי ניירות הערך המסורתיים, וכן ל"הזדמנויות גדולות יותר להונאה ומניפולציה. . ”

  הישאר איתנו בלופ

  המדריכים האחרונים שלנו

  - Advertisement - spot_img

  אולי תאהב גם