" crossorigin/>
More

  אנשי ביטקוין מקווים כי הביטקוין (BTC) יקפוץ חזק יותר בעקבות נסיגת המחירים האחרונה שהופעל על ידי אילון מאסק – אך כמו מנכ"ל גלקסי דיגיטל, מייקל נובוגרץ, אומר כי מים סוערים עשויים להיות קדימה לפחות בשבועות הקרובים מכיוון שמצטרפים חדשים מוכרים בפאניקה.

  BTC עבר חודש סוער לאחר חודשים של צמיחה מתמדת, וירד לסכום של 40,000 דולר בינוני-נמוך ברוב הבורסות בסוף השבוע.
  האסימון עובר כעת התאוששות איטית ולא יציבה.

  רבים האשימו את ירידות המחירים בפירוק המוני בשוק הנגזרים, כאשר חלק מהמשקיעים החדשים לכאורה החליטו לצמצם את ההפסדים שלהם לאחר שטסלה של מאסק הודיעה כי היא תפסיק לקבל את ה- BTC תוך ציון החששות הסביבתיים הקשורים לכרייה כסיבותיה.
  מאסק הכחיש גם טענות שטסלה מכרה את יתרת רכישת ה- BTC בשווי של 1.5 מיליארד דולר מוקדם יותר השנה.

  בראיון לטלוויזיה בלומברג, נובוגרץ הצהיר כי טווח המחירים של 40-50 דולר ארה"ב היה הוגן כרגע והוסיף הגנה על כריית BTC ואמר,

  "אני חושב שאנחנו הולכים להתגבש לזמן מה: ארבעה עד שישה שבועות. […] לקחתי הערות כרייה של [Musk] בערך נקוב. אני לא חושב שזה ספציפי לביטקוין. זה הכל ספציפי: שוק הזהב, יוטיוב. כולם משתמשים בהרבה חשמל. ולאילון יש עסקים באנרגיה נקייה. "

  ומפקד גלקסי טען כי תעשיית הקריפטו בכללותה עובדת על יוזמות הקשורות לממשל סביבתי, חברתי וממשל תאגידי (ESG), כאשר חלקן כבר מתכננות למתן את ההשפעה הסביבתית של הכורים עם פרויקטים של קיזוז פחמן וזיכויים לפחמן.

  הוא אמר,

  "כמו כל הענפים, ESG חשובה. ותעשיית הקריפטו כולל גלקסי הולכת להתייחס לזה. "

  בשבוע שעבר פרסמה גלקסי דיגיטל ריסרץ 'דו"ח הטוען כי תעשיית הזהב ומערכת הבנקאות משתמשים בהרבה יותר חשמל מרשת הביטקוין.

  "הנרטיב של צריכת האנרגיה [הוכחה לעבודה] הוא ניואנס, בלשון המעטה, ומה שלהלן יהיה מבחן לכל ההרשעה של שוק הביטקוין", אמרו Glassnode, ספק ניתוח שוק קריפטו, בדו"ח האחרון שלהם.

  "הנרטיב של צריכת האנרגיה [הוכחה לעבודה] הוא ניואנס, בלשון המעטה, ומה שלהלן יהיה מבחן לכל ההרשעה של שוק הביטקוין", אמרו Glassnode, ספק ניתוח שוק קריפטו, בדו"ח האחרון שלהם.

  בינתיים עבור שומרי המחירים אמר נובוגרץ שהוא מקווה לפריצת דרך רגולטורית. גלקסי ואחרים מקווים לזכות באישור רשות ניירות ערך האמריקאית לאישור עבור קרן בורסת BTC (ETF)
  "בסוף השנה הזו או בתחילת השנה הבאה", המכנה את האישור "הזרז הבא" לצמיחת מחירים.

  הוא הוסיף, "בואו לא נפספס את התמונה הגדולה לתמונה הקטנה. אנו עוברים שינוי של פעם בדור בהתפתחות הבלוקצ'יין הקריפטו הזה, שם מתחילה להיבנות מחדש התשתית הפיננסית. התהליך הזה תופס תאוצה. "

  בינתיים, Glassnode ציין כי היא צפתה כי "משתתפים חדשים מוכרים בפאניקה" ו- BTC "HODLers נכנסים לקנות את המטבל."

  האנליסט הדגיש גם כי אמנם מדובר בתיקון העמוק ביותר בשוק השוורים הנוכחי, אך הוא עולה בקנה אחד עם חמישה משיכות עיקריות במהלך השור לשנת 2017.

  במהלך התיקון בחודש מאי הקרוב, "סך של 1.1 מיליון כתובות הוציאו את כל המטבעות שהחזיקו במהלך התיקון הזה, והעניקו עדות לכך שמכירת פאניקה מתבצעת כרגע", אמר גלאסנוד והוסיף כי מספר הכתובות שנצברו גדל בשיעור 1.1% מאז השפל האחרון.

  יתר על כן, לפי המשרד, ההיצע המוחזק על ידי מחזיקים לטווח הארוך חזר למצב צבירה, דפוס הדומה שוב לראש המאקרו לשנת 2017.

  הם גם ציינו כי דפוס של מכירת פאניקה דומה לזה שנצפה בשיא המאקרו בשנת 2017. אולם, החברה לא שללה כי הפעם, זו עשויה להיות משיכה גדולה יותר במסגרת הזמן במחזור שור, כאשר ידיים חלשות נכנסות, וידיים חזקות יותר מתחילות לצבור מטבעות זולים יותר.

  בינתיים, לנובוגרץ היה מסר גם לתומכי אתריום (ETH), וטען כי האסימון ישתנה בין 2,800 דולר ל -4,000 דולר בתקופת האיחוד שלו, שיימשך גם עד שישה שבועות.

  בשעה 10:21 UTC, BTC נסחרת במחיר של 44,975 דולר ויורדת פחות מ -1% ביום וכמעט 20% בשבוע. גם ה- ETH ירד בפחות מ -1% ונסחר ב -3,475 דולר. זה ירד ב -13% בשבוע.

  בשעה 10:21 UTC, BTC נסחרת במחיר של 44,975 דולר ויורדת פחות מ -1% ביום וכמעט 20% בשבוע. גם ה- ETH ירד בפחות מ -1% ונסחר ב -3,475 דולר. זה ירד ב -13% בשבוע.

  הישאר איתנו בלופ

  המדריכים האחרונים שלנו

  - Advertisement - spot_img

  אולי תאהב גם