" crossorigin/>
More

  מהו ברז קריפטו בקצרה

  ברז קריפטו מאפשר למשתמשים להרוויח תגמולי קריפטו קטנים על ידי השלמת משימות פשוטות. המטאפורה מבוססת על האופן שבו אפילו טיפה אחת של מים מברז דולף יכולה בסופו של דבר למלא כוס. ישנם סוגים שונים של ברזי קריפטו, כולל ביטקוין (BTC), Ethereum (ETH) וברזי BNB.

  הקדמה

  אחד הברזי קריפטו הראשוניים עשוי להיות ברז ביטקוין שנוצר בשנת 2010 על ידי המפתח הראשי דאז של רשת הביטקוין בשם Gavin Andresen.
   הוא נתן 5 BTC בחינם לכל משתמש שהשלים captcha פשוט.
  ברז הביטקוין הזה הוציא בסופו של דבר 19,715 BTC בסך הכל, ועזר להפיץ בעלות מוקדמת על BTC באופן נרחב.
  זה היה חשוב בחינוך הרשת הראשונית של משתמשי ביטקוין, מה שהוביל לצמיחה בריאה של המטבע הקריפטוגרפי בהמשך.

  מטבע הדברים, אף ברזי קריפטו לא יספק תשלומים כה מסיביים כיום כמו מחירי הביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים עלו באופן משמעותי.
  אבל פרויקטי קריפטו מתפתחים עדיין צריכים למשוך משתמשים חדשים, ויש הרבה אנשים שרוצים ללמוד על קריפטו.
  ברזי קריפטו ממלאים תפקיד בחיבור בין היצע וביקוש.

  אתה יכול לחשוב על ברזים כקופונים שאתה מקבל לפעמים עבור הורדת אפליקציה חדשה לטלפון שלך או הרשמה לשירות מקוון חדש.
  אבל עם ברזי קריפטו, אתה צריך להשלים משימות כדי להרוויח את הפרס בחלקים זעירים.
  ככזה, שימוש בברזים הוא דרך טובה למתחילים להתחיל את המסע שלהם עם קריפטו.

  איך פועלים ברזי קריפטו?

  ברזי קריפטו עשויים בדרך כלל להיות פשוטים וידידותיים למשתמש. משתמשים בדרך כלל צריכים לרשום חשבון בשירות הנכסים הדיגיטליים תחילה.
  ישנם גם אתרי ברזי קריפטו ייעודיים ואפליקציות המתמחות בהצעת קריפטו בחינם למשתמשים שמבצעים משימות פשוטות. בשני המקרים, משתמשים צריכים להחזיק את ארנקי הקריפטו שלהם כדי לקבל את התגמולים ולעיתים יתבקשו לאמת את זהותם.

  למשתמשים מוצע לבצע משימות שיכולות לכלול צפייה בסרטונים, קריאת מאמרים, צפייה במודעות, משחק משחקים וביצוע חידונים או סקרים. השירות יכול גם לבקש מהמשתמשים להפנות אליו חברים. משימות אלו הן פשוטות יחסית, ולרוב האנשים לא תהיה בעיה להשלים אותן. אבל, במקרים מסוימים, המשימות יכולות להיות די גוזלות זמן.

  לאחר השלמת המשימות הנדרשות, המשתמשים מתוגמלים בכמויות קטנות של קריפטו. עם זאת, אם אתה משתמש בברז באופן עקבי, התגמולים יכולים להתגבש לאורך זמן ולהגיע לכמויות משמעותיות יותר. שים לב שאתרים ואפליקציות מסוימים עשויים לדרוש מהמשתמשים לצבור את התגמולים שלהם לסכום מינימלי לפני שהם יכולים להוציא כסף (לדוגמה, קריפטו בשווי $5 לכל הפחות).

  אילו סוגי ברזי קריפטו קיימים?

  אחת הדרכים לסווג ברזי קריפטו היא באמצעות האסימון ששולם כפרס. ישנם ברזי ביטקוין, Ethereum, BNB ועוד רבים.

  לדוגמה, בעת שימוש ברזי ביטקוין, משתמשים יכולים לזכות בפרסים הנקובים בסאטושיס, היחידה הקטנה ביותר של BTC. ישנם גם אתרי צבירה של ברזי קריפטו המציעים למשתמשים אפשרויות מרובות, תלוי באיזה אסימון הם מעדיפים לתבוע את התגמולים שלהם.

  ברזי קריפטו שונים מ-airdrops בכך שהאחרונים עוקבים אחר לוח זמנים קבוע מראש של חלוקת תגמול. airdrops ניתנות בדרך כלל לאלו המחזיקים באסימון מסוים או משתמשים בארנק קריפטו כדי להעלות את המודעות לפרויקט מסוים.

  ברזי קריפטו שונים גם מפרסים, המתייחסים לרשימה של משימות מרוויחות תגמולים שפורסמה על ידי פרויקט בלוקצ'יין. פרסים הם דרך לפרויקט בלוקצ'יין לבקש מהציבור סיוע קהילתי ולהציע תגמולי קריפטו חד פעמיים לכל מי שיכול לבצע משימות ספציפיות.

  מהם הסיכונים של ברזי קריפטו?

  עליך להיות זהיר ביותר בעת שימוש ברזי קריפטו מכיוון שהונאות והונאה נפוצות בקרב הצעות כאלה. חלק מהאתרים או האפליקציות המתחזות לברזי קריפטו עלולים להדביק את המחשב שלך בתוכנה זדונית שעלולה להזיק למכונה שלך ולנתונים המאוחסנים בה. זה תמיד רעיון טוב ל-DYOR ולהסתמך על מותגים מבוססים שאתה סומך עליהם.

  חיסרון פוטנציאלי נוסף הוא שהתגמולים שתקבלו עשויים להיות קטנים מדי או שהמשימות גוזלות מדי זמן כדי להפוך אותן לכדאיות. במקרים מסוימים, משתמשים דיווחו ששבוע של השתתפות פעילה ברזי קריפטו הוביל רק לתגמולים של פחות מ-$1 של קריפטו. באופן אידיאלי, אתה צריך למצוא ברזי קריפטו עם מוניטין טוב ושסביר להניח שיניבו מספיק פרסי קריפטו כדי להצדיק את הזמן והמאמצים שלך.

  לסיכום

  ברזי קריפטו הפכו מתוחכמים ומגוונים יותר בהשוואה לימים הראשונים שלהם של חלוקת ביטקוין בחינם לפתרון קפצ'ים פשוטים.
  כדי להתחיל עם ברזי קריפטו, זכרו שמחקר מקיף וקפדני צריך להיות הצעד הראשון.

  שימו לב להבטחות נעלות ואתרים בעלי מראה חשוד. סמוך על מותגים מוכרים ומבוססים שאתה סומך עליהם. אם אתה משתמש ברזי קריפטו בצורה נכונה ועקבית, טיפות זעירות של קריפטו עלולות להפוך בסופו של דבר לכמות משמעותית, במיוחד אם ערך השוק של האסימונים שצברת עולה.

  הישאר איתנו בלופ

  המדריכים האחרונים שלנו

  - Advertisement - spot_img

  אולי תאהב גם