" crossorigin/>
More
  חדשות השקעות

  מייקל ברי, מנהל הגידור האמריקני שהרוויח לעצמו כ- 100 מיליון דולר על ידי השערה לגבי המשבר הכלכלי ב -2008, הוא פתח עמדת Short בשווי של 534 מיליון דולר מול יצרנית המכוניות החשמליות טסלה (TSLA).
  כפי שפורסם, טסלה השקיעה 1.5 מיליארד דולר בביטקוין (BTC) ומכרה 10% מהאחזקות BTC ברבעון הראשון השנה.

  טבלת מחירי  TSLA:

  • Copper, ספקית תשתיות הנכסים הדיגיטליים הלונדוניים, אמרה כי גייסה 50 מיליון דולר בסבב המימון של סדרה ב '.
   סבב ההשקעות הובל על ידי משקיעי התוכנה B2B המובילים Dawn Capital ו- Target Global, שהובילו את סדרת A של קופר (10 מיליון דולר) בפברואר 2020. החברה הודיעה כי היא תשתמש בכספים להרחבת טביעת הרגל הבינלאומית שלה, במיוחד ברחבי ארה"ב. ואסיה, עם תוכניות לפתוח לפחות שני משרדים אזוריים חדשים.
  • מנפיק מוצרי השקעה על בסיס נכסים דיגיטליים, Valor Structured Products Inc., הודיעה על , הודיעה על השקת Cardano (ADA) כמוצר הנסחר בבורסה (ETP), 
   בעוד ETP של Polkadot (DOT) צפוי להתחיל להיסחר בהמשך החודש.
   הנכסים ייסחרו בבורסת Nordic Growth Market (NGM).
  חדשות מסחר
  • Gemini אמרו כי למעלה מ -250,000 איש הצטרפו לרשימת ההמתנה של כרטיס האשראי ג'מיני לגישה מוקדמת לכרטיס האשראי שלהם המאפשר למשתמשים "להרוויח עד 3% בחזרה בביטקוין או במטבעות קריפטוגרפיים אחרים בדולרים שאתה מוציא."
  • Coinbase הודיעה על כוונתם להציע שטרות בכירים להמרה (CSN) בשווי 1.25 מיליארד דולר בהנפקה פרטית למשקיעים נבחרים.
   Coinbase הודיעה כי בכוונתה להשתמש ברווחי ההנפקה נטו למטרות ארגוניות כלליות, העשויות לכלול הון חוזר והוצאות הון, ולשלם את עלות עסקאות השיחות המוגבלות.
  • Bybit הודיעה כי תשיק חוזי עתידי של את'רום (ETH) ב -20 במאי.
   כמו כן, ה- Bybit Cloud Mining שהוכרז בעבר, מוצר הכרייה כשירות (MaaS), המעניק למשתמשים גישה לכריית ETH מ- 100 דולר, אמור לצאת לשידור חי. ב -24 במאי.
  חדשות רגולציה
  • חבר הקונגרס האמריקני, טום אמר, הציג את חוק Safe Harbor עבור משלמי המסים עם נכסים מזויפים, אשר אם יאושר, אוסר על קנסות נגד משלמי המסים המנסים לדווח על רווחים או הפסדים מסוימים בגין "נכסים מזויפים" עד ששירות ההכנסה הפנימי האמריקני יתן הנחיות מספקות כיצד לעשות כך.
  חדשות כרייה
  • חברת Graystone הודיעה כי החלה לרכוש יכולת כריית ביטקוין עבור פעולות הכרייה שלה בביטקוין. החברה רכשה 1,000 Terrahash (TH / s).
   זו הרכישה הראשונית לקראת מטרת החברה לרכוש 50,000 TH / s בשנת 2021 ו- 100,000 TH / s בשנת 2022.
  • Nvidia אמרה כי הם מקטינים את קצב ה"hash" של כרטיסי המסך GeForce RTX 3080, 3070 ו- 3060 Ti המיוצרים לאחרונה, כך שהם פחות רצויים לכורי הצפנה.
  חדשות "פשע"
  • חברת ניתוחי הבלוקצ'יין Elliptic מצאה שכנופיית כופר DarkSide סחטה יותר מ- 90 מיליון דולר BTC ב- 75 תשלומים מ- 47 קורבנות, (כולל Colonial Pipeline)
  חדשות NFTs
  • פרויקט אסימונים ללא פטריות (NFT) מלטביה KIWIE 1001 מארגן אולם תצוגה NFT לאמנים דיגיטליים שיציגו את עבודתם בגלריה בריגה. כל אחד יכול להגיש את האמנות שלו, שתצביע על ידי קהילת KIWIE 1001, והזוכים יוצגו באולם התצוגה כשהוא ייפתח ביוני.
  • ניל אדאמס, האמן הידוע ביותר ביצירת באטמן המודרנית, שותף עם חברת המשחקים וורטו גיימינג על חוברת קומיקס בלעדית ואוסף NFT. "חובבי הקומיקס וגיימרים המעוניינים לשים את ידם על הנכסים יידרשו להירשם לשלב מבחן המשחק של Hash Rush – המקבל כעת נרשמים – שם ניתן יהיה לרכוש את חוברת הקומיקס באמצעות מספר מוגבל של NFT," הם אמרו בהודעה.
  חדשות מטבעות יציבים
  • Tether –  (מנפיק המטבע הפופולרי ביותר) אמרה כי היא תשיק את USDT ב- Avalanche (AVAX), פלטפורמת חוזים חכמה.
  חדשות קריירה
  • יצרנית ארנקי החומרה לדג'ר אמרה Iqbal V,
   גנדהאם, לשעבר מנכ"ל eToro, הצטרף לחברה כסגן נשיא לתשלומים ועסקאות. 
   כמו כן, צ'רלס האמל מצטרף לדג'ר כסגן נשיא מוצר.
   לאחרונה שימש המל כראש מוצר בOpera.
   כמו כן, בהודעה בדואר אלקטרוני, אמר לדג'ר כי הכנסותיה צמחו "בלמעלה מ -500%" ברבעון הראשון השנה. החברה לא מסרה פרטים נוספים.

  הישאר איתנו בלופ

  המדריכים האחרונים שלנו

  - Advertisement - spot_img

  אולי תאהב גם