" crossorigin/>
More
  התנודתיות היא החבר הכי טוב של קריפטו
  מקור – pexels

  Voyager Digitalסטיבן ארליך, מייסד ומנכ"ל משותף ב

  התנודתיות טובה לקריפטו. זה משרת מטרות מרובות כאשר כל המערכת האקולוגית של הצפנה מתבגרת, שעלינו לזכור שהיא תעשייה וטכנולוגיה שעדיין רק קצת יותר מעשור. תעשיות חדשות ומתפתחות הן מטבען תנודתיות כשהן עוברות לקראת אימוץ המיינסטרים. אך התנודתיות מושכת אנשים, משקיעים וטכנולוגים, שמניעים את קצב האימוץ קדימה וככל שהוא גדל, התנודתיות פוחתת באופן טבעי. במקרה של ביטקוין, התנודתיות שלו פחתה בהתמדה עם הזמן ואפילו המהלכים החדים האחרונים לא ראו עלייה כה גדולה בתנודתיות בהשוואה לתנודות קודמות.

  :מחיר הביטקוין והתנודות

  Volatility Is Crypto’s Best Friend 102
   www.buybitcoinworldwide.com : מקור

  התנודתיות ממשיכה למשוך משתתפים מכיוון שבאופן ללא עוררין טבען אנושי להימשך לנכסים הנתונים להעלאת מחירים מהירה. לאורך ההיסטוריה, היו הרבה בועות נכסים שהתפוצצו, כאשר צבעוני הולנד משנות ה 1600 היו אלה שהכי התייחסו אליהם ביחס לנכסי הצפנה. אך האם צבעונים באמת מספקים כל כלי חוץ מלבד להיראות ולהריח טוב? נכסי קריפטו רבים מספקים למעשה מטרה, כלי עזר ומשמשים עמוד השדרה לפרוטוקולי טכנולוגיה חדשים עליהם נבנות אפליקציות שימושיות. זו הסיבה שאנו רואים אימוץ גדול יותר וככל שהשוק כולו ממשיך לצמוח, אנו רואים כעת מוסדות מחבקים את הביטקוין בכך שהם מגוונים אותו כחנות ערך אלטרנטיבית. זו הסיבה שתנודתיות טובה לקריפטו. אבל מציאות קשה נוספת היא שהיא מאפשרת לאנשים ללמוד על הסיכונים, כמו גם התגמולים, של מעורבות. אני מקווה שזה נעשה בסיוע המתווך שבחרו או באמצעות סמינרים ברשת חינוכית, וידאו ובטחונות אחרים.

  .כן, יהיו רבים שישרפו את אצבעותיהם, במיוחד אם הם משתמשים במינוף למסחר ללא גישה ממושמעת לניהול הסיכון

  ניתן לומר את אותו דבר על התפרצות האינטרנט והחזה בסוף שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים שראו רבים "דוטקום" נופלים. המינוף היה קיים גם בימים ההם, כך שלמרבה הצער אנשים רבים למדו בדרך הקשה, אך זה רע הכרחי שהתעשייה תתבסס עוד יותר. עבור הביטקוין, ראינו בועות מרובות מתפוצצות, כאשר 2017/18 היה המחזור האחרון, וזמן קצר לאחר מכן הספקנים הציעו שהסוף לנכסי הצפנה היה קרוב. אבל מי שרואה את הפוטנציאל הטכנולוגי שמר את ראשו ובנה פלטפורמות ויישומים מדהימים. אם נסתכל על הביטקוין היום, ברור שהסוף אינו קרוב.

  התנודתיות מושכת גם את תשומת לב הרשויות הרגולטוריות, התפתחות טבעית נוספת של התעשיות המתהוות. אולם בהזדמנויות יכולה להיות פיקוח יתר. בעוד שהתחושה שמאחורי הרשות להתנהלות פיננסית בבריטניה לאפשר למשקיעים קמעונאיים לסחור בנגזרות קריפטו נכונה, ביחס לניסיון לספק הגנה גדולה יותר על המשקיעים, היא יכולה להגביל את הבחירה ובסופו של דבר להסיע משקיעים לברוקרים בחו"ל שעשויים להרשות לעצמם הרבה פחות הגנות רגולטוריות. . אם משקיע באמת רוצה להשתמש במינוף במסחר שלהם, הם ימצאו דרך לעשות זאת, אז אולי במקום איסור מוחלט, אולי להגביל את כמות המינוף שהם יכולים להשתמש במקום.

  איסורים בהחלט אינם עוזרים לנזילות ולמעשה אינם מניבים. ראינו החלטות מרובות "לאסור" הצפנה הפוכה כאשר הרשויות מבינות שאנשים פשוט עקפו אותה באמצעות ויפיאן או אמצעי אחר לרכישת ביטקוין הודו אמורה כעת להצביע על איסור הצפנה, אך במקביל, הם אמורים להציג מטבע דיגיטלי משלהם של הבנק המרכזי, אשר כשלעצמו שולח מסרים מעורבים. ככל שממשלות יתוודעו לנכסי הצפנה ותבינו כיצד הן חסרות גבולות לחלוטין, סביר להניח שהאיסורים יפחתו והנזילות תמשיך להשתפר עוד יותר.

  הגשת התשקיף של קוין בייס והעובדה שהוועדה לניירות ערך בארה"ב מאפשרת לרישום ישיר צפוי זה של 100 מיליארד דולר להגיע לציבור, עם מעורבות צרכנית משמעותית, היא קבלה נוספת של הנכסים הדיגיטליים על ידי הרשויות. האבולוציה המתמשכת של התעשייה שהפכה למיינסטרים ולחברות ציבוריות שנבדקו ואפשרו להתקדם על ידי ה- נציבות ניירות ערך, מבשרת את התחזית ארוכת הטווח של ה- נציבות ניירות ערך כי תעשייה זו כאן כדי להישאר וההסדרה והקבלה של נכסים דיגיטליים כמחלקת נכסים צפויה להתפתח . הרגולציה מוסיפה לגיטימציה לענף ותמשוך קהל רחב יותר של משקיעים ומשתתפים, מכיוון שהפיקוח מעניק נחמה לקבוצה גדולה יותר של משקיעים.

  הרגולציה חשובה מאוד, אך עליה למצוא את האיזון המגן על הצרכנים, אך גם מטפחת אימוץ מהי טכנולוגיה וסוג נכסים פורצי דרך באמת. לכן, עבור אותם אנשים שמתלוננים על כך ששווקי הקריפטו הם תנודתיים מדי, אנו זקוקים לתנודתיות על מנת שכל המערכת האקולוגית תוכל לשגשג.

  הישאר איתנו בלופ

  המדריכים האחרונים שלנו

  - Advertisement - spot_img

  אולי תאהב גם